Skip to main content

Restoran & Bar

Lobby Bar

Yerli ve Yabancı alkollü içecekler , alkolsüz ve sıcak içeceklerin yanı sıra siz değerli misafirlerimizin 12:00/18:00 saatleri arasında çeşitli yerel ve ulusal tatlıları tadabileceği Sign Bar 06:30-23:00 saatleri arasında misafirlerimize hizmet vermektedir.

Sign Bar

Değerli misafirlerimiz için, tüm yerel ve uluslararası alkollü ve alkolsüz içecekleri bulabileceğiniz Sign Bar 20:00 ile 01:00 saatleri arasında açıktır. Ayrıca zengin uluslararası snack-bar menümüzü deneyebilirsiniz...

Restoran

Ortahisar Kalesi manzaralı ve 360 derece panoramik görünüm açısı sunan modern dekoru , mimarisi ve dünya mutfaklarından oluşan seçkin menüsü ile sizleri ve misafirlerinizi ağırlamaktan mutluluk duyacağımız seçkin bir yer. Kahvaltı salonumuzda kahvaltı yaparak güne sağlıklı, formda ve huzurlu bir başlangıç yapabilirsiniz. Yöresel ve uluslararası lezzetlerin servis edildiği açık büfe akşam yemeğimizle sizlerin damak zevkine hitap etmekten mutluluk duyarız.

Oda Servisi

Özenle hazırlanmış menülerimizden seçeceğiniz ürünler ile siz değerli misafirlerimize 24 saat hizmet etmekten mutluluk duyarız.

Yukarı